Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Eksklusiivsed majad Nõmmel

Eesti elamuarhitektuuri viimase kümne aasta silmapaistvamad lahendused on alati sündinud intrigeeriva asukoha, nõudliku tellija ja eluruumi kvaliteedi kõiki nüansse tabava arhitekti koostöös. See on kvaliteet, mida on üsna raske kirjeldada või eraldi komponentideks lahti võtta, ent mida on võimalik ruumis ringi liikudes kõigi aistingutega tajuda ning ära tunda. Väikestest ruumilistest detailidest, materjalivalikutest, liikumis- ja vaatetrajektooride suunamisest tekib uus tervik- omaette maailm.

Nõmmel on aastatega välja kujunenud keskkond, mis seab uute elamukomplekside suhtes ranged piirid- mastaap peab olema õige ning kvaliteet kõrge, et täiendada omanäolist ajaloolist parklinna. Villad, mis jäävad Hiiu Lõvi pargi idaserva, on ühtses arhitektuurses stiilis loodud võimalus neile, kes soovivad oma maja ehituse mitte liiga piinavaks protsessiks muuta ning usaldavad asjatundjate poolt loodud tervikut.

Kokku kümme eramut on koondatud ümber poolkaarja keskse Lõvi tänava. Hiiu Lõvi pargi kortermajadest eraldab maju vana tammeallee. Eesti tipparhitekti Andres Alveri meeskonna kavandatud elamuid on kahte tüüpi – heledaks krohvitud seintega majad viitavad Nõmmele omasele 1930. aastate modernismile, puiduga kaetud majade liigendus sarnaneb Lõvi pargi kortermajade vormile. Villad on oma terrasside ja avarate akende abil hästi ümbritseva loodusega seotud ning säästlik maaküte aitab kodu hoida õdusalt sooja. Vaatamata villade välisele sarnasusele on omanikel võimalus kaasa rääkida ruumilahenduses ja siseviimistluses. Arhitekti poolt pakutud ruumiplaneeringu lahendustega on võimalik tutvuda Hiiu Lõvi pargi villade plaanid lehel. Mõeldud on vajalikele abiruumidele, magamistoad on omaette garderoobi ja vannitoaga, elutoast avaneb pääs õuele ning saun moodustab iseseisva mugava kompleksi. Villa juurde kuulub ka maa-alune garaaž.

Kodu jaoks otsime me inimlikku ja äratundmist pakkuvat keskkonda ning on suur eelis, kui selle keskkonna meie kõige argipäevasematele tegevustele on loonud asjatundjad, kes tajuvad elu mitmekihilisust nii praegu kui tulevikus.

Pakume enamat

Hiiu Lõvi pargi eksklusiivsed majad on inimesele, kes väärtustab tasakaalu kõikidel astmetel.