Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Luksuskorterid Nõmmel

Uus kodu hakkab toimima alles koos elanikuga. On väga oluline, et inimene kohaneks oma uue elukeskkonnaga sujuvalt, elaks sisse uue kodu soppidesse ja vaadetesse, tunneks end privaatselt ja turvatuna, olles samas avatud kasutama loodud ühist ruumi: poolavalikke õue- ja pargialasid.

Vahel on seda nimetatud arhitektuuri üldinimlikuks arusaadavuseks – see on seotud inimeste kultuuriliste hoiakute ja eelneva kogemusega – me tunneme majas ära just selle õige maja, oma kodu. Tajume, et viis, kuidas tuttavad elemendid on terviklikuks eluruumiks kokku pandud, muudab nii keskkonda kui ka meid endid paremaks.

Hiiu Lõvi pargi avarat territooriumi on käsitletud nagu suurt Nõmme aeda, aga kaasaegses võtmes – autod on viidud eest ära maa alla, majadevaheline ruum on hoolikalt liigendatud privaatsemateks ja kollektiivsemateks aladeks. Siin on lehtla, kortermaju ühendav roheline terrass,  oma jõusaal, mis on varustatud hinnatud Technogym jõuseadmetega ning õdus mini-spaa. Ajastu märgiks on säästlik maaküte, energiaklass B, keskmisest suuremad ruumid, avarad klaaspinnad, vaateid ja ilmakaari püüdvad rõdud ning terrassid – tulemuseks on luksuskorter.

Hiiu Lõvi pargi kortermajad jäävad Hiiu-Suurtüki tänava poole. Kortereid on kokku vaid 23 ja need asuvad viies omavahel keldrikorrusega ühendatud kahe korruse ja katusekorrusega majas.

Tutvustavat saatelõiku Hiiu Lõvi pargi korterelamutest saab vaadata http://hiiu.ee/hiiu-lovi-park-kanal-2/

Pakume enamat

Hiiu Lõvi pargi luksuskorterid on inimesele, kes hindab täiuslikkust teda ümbritsevas elukeskkonnas.