Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Sisedisain

Tulevane omanik saab valida endale sobiva siseviimistluse (villa siseviimistluse teeme vastavalt eraldi kokkuleppele).

Korteri hind sisaldab allkirjeldatud standardviimistlust. Lisatasu eest saab ostja tellida endale sobiva erilahenduse.

KORTERI STANDARDVIIMISTLUSE MATERJALID

Tippdisainerite Martin Pärna ja Edina Dufala-Pärna väljapakutud sisekujunduslahendusega on võimalik tutvuda meie näidiskorteris Vabaõhukooli tee 76.

Pakutavate viimistlusmaterjalide valikul oleme lähtutud kontseptsioonist, et kasutatav materjal ei kuluks  mõne aastaga, vaid vana­neb väärikalt, muutudes ajas üha kaunimaks. Lisaks on oluline viimistlusmaterjalide looduslikkus, et  hoida kodus ühtlast ja tervislikku sisekliimat.

Põrandad

Elu- ja magamustubade põrandad on kaetud 14 mm paksuse täistammest mosaiikparketiga, mis õlivahaga vastavalt ostja valikule toonitakse.

Esikus, vannitoas, tualettruumis ja saunas on põrandakatteks looduslik kivi. Valikus on kiltkivi Gomma ja lubjakivi Jura Yellow.

Kiltkivi

Kiltkivi Gomma

Lubjakivi Jura Yellow

Lubjakivi Jura Yellow

Tammeparkett

Tammeparkett

 

 

 

 

 

 

Seinad

Eluruumide seinad ja laed värvitakse vastavalt omaniku soovile kasutades 100% puhtaid looduslikke viimistlusmaterjale – savi-, liim- või kaseiinvärve ning marmor-lubikrohvi, mis ei tekita allergiat ja loovad tervisliku sisekliima. Looduslähedased materjalid tagavad, et kodus on tervislikum õhuniiskuse tase.

Vannitoa ja WC seinad on kaetud loodusliku kivi ja marmor-lubikrohviga.

Uksed

Korteri uksed on Haapsalu Uksetehase eliitsarjast Tendoor Nordic.

Korteri välisuks on puidust turvauks. Uksed ja lengid on kaetud wenge-tooni alpilignum spooniga.

Siseuksed on kaetud tammespooniga. Siseustel lävepakke ei ole ning parketi või looduskivi sujuvalt üleminek ühest ruumist teise toimub mugavalt ühel tasandil. Siseustel on magnetlukud.

Valguslahendus

Elutoa, vannitoa ja WC laes on valgusarhitekt Priit Tiimuse eriprojekti järgi sisseehitatud valguskarniis.

Lülitid ja pistikud

Korteritesse on paigaldatud Saksa kvaliteettootja Berkeri lülitid ja pistikupesad. Standardlahenduses on polaarvalge sari B1.

Sanitaarkeraamika ja segistid

Sanitaarkeraamika on valitud Vitra tooteseeriast Shift. Segistid on valitud Hansgrohe sarjast Talis E. 

 

 

 

 

Rõdu või terrass

Igal korteril on rõdu või avar katuseterrass. Rõdude ja terrasside seinad ning laed on kaetud vineerkilpidega. Põrandal on immutatud puidust terrassilaudis. Metallist rõdupiiretel on roostevabast terasest käsipuud.

ERILAHENDUSED

Ostjal on võimalus lisatasu eest valida standardviimistlusest isikupärasem viimistlus – disainerite Martin Pärna ja Edina Dufala-Pärna väljatöötatud erilahendus või enda kavandatud siseviimistlus:

 

 

 

LOODUSLIKUD MATERJALID – TERVISLIK KLIIMA KODUS

Korterite siseviimistluses kasutame 100% puhtaid looduslikke viimistlusmaterjale – krohve, värve ja lakke, mis ei tekita allergiat ja loovad tervisliku sisekliima. Looduslähedased materjalid tagavad, et kodus on tervislik õhuniiskuse tase.

Hiiu Lõvi pargi korterite siseviimistluses kasutatavad looduslikud siseviimistlusmaterjalid:

Koos loome Teile mugavama ja tervislikuma kodu.