Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Merko Ehitus

Merko Ehitus garanteerib Hiiu Lõvi Pargi korterite ja villade kvaliteedi.

Hiiu Lõvi pargi ehituskvaliteedi eest vastutab Eesti kogenumaid ehitajaid – Merko Ehitus – 1990. aastal alguse saanud ehitusettevõte, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus ning mille aktsiad on noteeritud Tallinna börsil alates 1997. aastast. Möödunud aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd enam kui 900 inimesele. Ettevõtte müügitulu 2010. aastal oli 171,9 miljonit eurot (2,7 miljardit krooni).

Merko Ehitus on Eestis täna turuliider, ehitades ca 6% Eestis ehitatavast. Pikaajalised kogemused erinevatelt turgudelt, ehitusteenuste lai ulatus, paindlikkus, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine ning eelkõige kvaliteet on Merko Ehitusel aidanud saavutada ja aastate vältel säilitada turuliidri positsiooni Baltikumis. Ettevõttele on omistatud rahvusvahelised kvaliteedi-, keskkonnakaitse- ja tööohutuse sertifikaadid ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001.

Merko Ehitus on ehitanud nii väikeelamuid, ridaelamuid, erineva suurusega korterelamuid kui ka terveid kaasaegseid elamupiirkondi koos infrastruktuuriga. Alates 1992. aastast oleme kodu rajanud rohkem kui kahele tuhandele perele, iga saadud kogemus on rakendatud uutesse elamuehitusprojektidesse.