Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Edina Dufala-Pärn & Martin Pärn

Disainer Martin Pärn ja Edina Dufala-Pärn on Hiiu Suurtüki 4 korterite luksusliku sisekujunduse autoridEdina Dufala-Pärn ja Martin Pärn moodustavad disaini- ja sisearhitketuuritandemi disainibüroos Iseasi.

Martin on Eesti Kunstiakadeemia strateegilise disaini professor. Õppejõuna tegutseb EKA sisearhitektuuri osakonnas ka Edina.

Erialase hariduse on mõlemad omandanud Helsingi Kunsti ja Disaini Ülikoolis (nüüdne Aalto Ülikool), kus Edina õppis sisearhitektiks ja Martin tööstusdisaineriks. Nad on töötanud nii Eesti, Soome kui Saksa ettevõtetele, disainides mööblit ja loonud erinevaid sisearhitektuurseid lahendusi eramutest, büroode ja kaubanduspindadeni. Martini pikaajalist koostööd mööblitootjaga Thulema on tunnustatud Eesti disainipreemiaga Bruno ja firma disainijuhtimine on pälvinud äramärkimist European Design Management Award`iga.

Viimane Edina ja Martini koostöös valminud mööbliidee on riidenagi Lodelei kuulsale Saksa disainmööblitootjale Moormann.

Martin Pärna töö Soome mööblifirmale Martela on seni kõige pärjatum Eesti disainitoode – Martini nimeline klapplaud võitis rahvusvahelised auhinnad Red Dot Best of the Best ja Adex Platinium Award.