Soon in English
Võtke ühendust ja uurige lähemalt 5551 5008

Interjöör

Iga kodu on isemoodi, ainulaadne ja isikupärane, väljendudes mitte ainult privaatses ruumis ümber koduste, vaid muutudes ajapikku inimese füüsiliseks ja vaimseks eneseväljenduseks. Justnimelt ajapikku. Aeglaselt oma kodu “ehitades”, kogemuste ja emotsioonidega täites ning elamise paatinat endasse kogudes vääristades.

Materjalide ja vormi võime kesta ja elada on Hiiu Lõvi pargi siselahenduste keskseks ideeks. Oleme püüdnud luua lahendusi, mida on optimaalne ja ratsionaalne kasutada, kuid mis samas loovad sensuaalset ja intiimset ruumi. Pakume lahendusi, kus oluline eristub toetavast taustast, tekitades koju tajutava ruumilise jaotuse. Sisseehitatud ja arhitektuuri sulandatud funktsioonid jäävad märkamatuks, lastes elul endal enam särada ja ette astuda.

Asudes seestpoolt timmima ja viimistlema arhitektide loodud ruumi, ei tahtnud me seda valmis teha ega Teie eest ära otsustada. Oleme otsinud tasakaalu variatsioonide ja võimaluste vahel, oleme andnud vihjed ja suundi, kuidas ruumiga käituda, missuguseid materjale kasutada ja kuidas valgust lahendada. Oleme otsinud ruumis seda tasakaalu tuntud ja turvalise ning modernse ja kaasaegse vahel, mis Hiiu Lõvi parki tervikuna läbib.

Usume, et hea disain on loonud hea ja viljaka pinnase, kuhu oma näo ja tunde järgi kodu luua.

————————————

Sisearhitekt Edina Dufala-Pärna ja disainer Martin Pärna koostöös valmis Hiiu Lõvi pargi kortermaja jaoks eksklusiivne sisekujunduslahendus, millega on võimalik tutvuda näidiskorteris Vabaõhukooli tee 76. Palun võtke meiega ühendust ja lepime kokku sobiva külastusaja: info@hiiu.ee  või 555 15 008.